Pravidlo 3. - (Logy)

Platná pravidla hry od roku 2015.

Moderátor: Administrátoři

pon 21. zář 2015 16:52:50

  • Pravidlo 3. - (Logy)Logy = jsou krátké, textové příspěvky do herního světa.
    3.1. - Snažte se psát dle pravidel českého (slovenského) pravopisu. (Pokud nejste nejlepší češtinář, zkuste si své příspěvky zkontrolovat přes Microsoft Word, nebo něco podobného, co dokáže najít hrubky.) Nikdo Vás však trestat nebude
    3.2. - Je zakázáno zabít herní postavu a skutečnou postavu ze seriálu!!! (Neherní postavy (NPC), jsou postavy, za které nepíše hráč a ty můžete zabít, jak uznáte za vhodné.)
    3.3. - Snažte se o delší logy, minimální délka logu, je šest řádků v misi. (jedinou výjimkou tvoří rozhovory, kde nemůžete mluvit za toho druhého)
    3.4. - Když někdo napíše „PÍŠU“, respektujte ho, má 24 hodin na napsání logu, do té doby nesmí nikdo napsat, dokud se tam neobjeví log.
    3.5. - Abychom se vyvarovaly, toho že budete na „dvou místech najednou“ je ideální napsat na začátek logu:
    Kód: Vybrat vše
    [i]Před ?. Misí SGA-?, na planetě ???[/i]
      - s jedinou výjimkou, a to že vaše chování v logích Vás nesmí ohrozit na životě nebo jakýmkoliv způsobem zranit, z tohoto důvodu je zakázáno psát během mise do Střelnice a Tělocvična
    3.6. - Myšlenky postavy, píšeme kurzívou. Příklad: Ta brána vypadá úžasně, pomyslel jsem si při pohledu na hvězdnou bránu.
    Kód: Vybrat vše
    [i]Ta brána vypadá úžasně[/i], pomyslel jsem si při pohledu na hvězdnou bránu.
    3.7. - Přímou řeč postavy, píšeme do uvozovek a barvičkami, každá postava má svojí. (ZDE je seznam barviček) Příklad: „To mám jako projít?“ zeptám se, seržanta vedle sebe.
    Kód: Vybrat vše
    [color=#808000]„To mám jako projít?“[/color] zeptám se, seržanta vedle sebe.
    3.8. - Před napsáním logu, je nejlepší si pročíst předchozí logy, aby jste věděli na co odepisujete.
    3.9. - Dodržujte pokyny zkušenějších a nadřízených hráčů.
    3.10. - Nedělejte ze sebe Supermany, Terminátory a jiné. Nedělejte ze svých postav zbytečně neporazitelné hrdiny.
    3.11. - Jedinou regulovanou výjimkou z pravidla 2.1., tvoří vyjadřování v přímé řeči a v myšlenkách postav ve hře. Charaktery v zájmu zachování reálnosti jsou a mohou být občas vulgární a to proto, abychom zachovaly realistický pohled na herní svět. (V mimo herní komunikaci je jejich užívání přísně zakázáno a bude se trestat dle pravidla „Obsah - bod 1“)
    3.12. - Názory prezentované v logu se nemusí shodovat s reálným smýšlením jejich autora.
    Major Martin Keamy
    Zástupce velitele SGA-3, Velitel bezpečnosti na Atlantis a Velitel letiště
    Zvláštní síly Letectva USA a Pilot Letectva USA
    Hlavní administrátor hry
    Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
    Obrázek Obrázek Obrázek
    Uživatelský avatar
    Keamy
    USAF - O-4
    USAF - O-4
     
    Příspěvky: 493
    Registrován: pát 28. čer 2013 15:35:29
    Bydliště: Atlantída


Zpět na Pravidla




Informace
  • Kdo je online
  • Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
cron