Pravidla hry StarGate Fallen

úte 25. říj 2022 13:42:38

 • Pravidla hry StarGate Fallen
  toto jsou oficiální pravidla hry SGF  § 1. - Obecná ustanovení


  1.1. - Tato pravidla jsou závazná a jsou doplněním stávajících Podmínek užívání a Obchodních podmínek.
  1.2. - Přihlášením uživatele (dále jen „hráč“) na účet, hráč potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.
  1.3. - Veškeré loginy jsou majetkem hry a každému hráči jsou pouze propůjčeny, proto je nutné dodržovat níže uvedené pravidla, pokud tak neučiníte, může vám být účet odebrán.
  1.4. - Přísný zákaz mít více jak 1 účet. (a ano, pozná se to)
   V případě, že s někým žijete ve společné domácnosti (např. sourozenci, partneři, manželé...) a oba/všichni si přejete hrát SGF, oznamte tuto skutečnost vývojářům hry prostřednictvím soukromé zprávy a informujte o této skutečnosti i ve své přihlášce. Předejdete tím nařknutí ze zakládání více profilů a následnému smazání. (Upozorňujeme, že stejná IP adresa může být i z více PC. Tudíž tyto skutečnosti oznamujte i v případě, že máte každý vlastní PC.)
  1.5. - Hráči mohou podávat návrhy na úpravy nebo doplnění těchto pravidel.


  § 2. - Uživatelské profily


  2.1. - Hráčův nick nesmí obsahovat rasistické, erotické, vulgární nebo jinak nevhodné znaky či náznaky. To samé platí i o hráčově avataru a veřejném projevu. Dále se hráč nesmí vydávat za nikoho jiného, např. vývojáře hry. Trestem může být smazání hráče, případně ban.
  2.2. - Každý hráč má nárok pouze na jeden profil, tzn. i jednu herní postavu. Výjimku si můžete vyžádat u Vývojářského týmu hry. Když poskytnete proč potřebujete dvě postavy, neměl by s tím být problém.
  2.3. - Dávejte si normální pozemská jména (nemusí to být stejné, jako máte nicky [a obráceně], ale abyste pak do karty napsali: Jméno: Goody, Atrpax apod....)
  2.4. - Skutečné postavy ze seriálu (StarGate nebo-li Hvězdná brána) smíte mít pouze po souhlasu Vývojářského týmu hry.
  2.5. - Všichni jste pozemšťané. (Členové jiné rasy můžete být pouze po souhlasu Vývojářského týmu hry.)
  2.6. - Každý hráč, má jen jedno povolání (kromě vojáků z USAF, ti mohou mít Pilot + to co si vyberou, nebo mohou zůstat pouze piloty.)
  2.7. - Když se vám tato hra nezalíbí, tak napište SZ (Soukromou Zprávu) někomu z Vývojářského týmu hry.


  § 3. - Postavy a jejich život


  3.1. - Každá hráč má nárok pouze na jednu herní postavu, stejně jako jeden herní account. (Výjimku lze získat po vyžádání u vývojářského týmu)
  3.2. - Každá herní postava vzniká a získává právo na zapojení se do herního dění zanesením platného záznamu dle aktuálního vzoru do sekce Kartotéka. Taková karta musí být vždy předem schválena zodpovědným vývojářem hry a vždy aktuální.
  3.3. - Je zakázáno pří výběru jména postavy, používat jména veřejně známých osobností (Brad Pitt, Angelina Jolie, apod.). a jména knižních, herních, filmových a seriálových hrdinů (Harry Potter, , apod.).


  § 4. - Vývojářský tým hry


  4.1. - Člověk který ve hře tímto titulem disponuje, se již dlouho zásadním způsobem věnuje vytváření hry, zajišťování jejího chodu a dalšího rozvoje.
  4.2. - Nadřazenou pozicí je Hlavní administrátor hry (HA), který má absolutní rozhodovací právo.
  4.3. - Každý člen vývojového týmu, má své předem stanovené pravomoce.
  4.4. - Vývojářský tým hry má absolutní rozhodovací právo a o jejich rozhodnutích se nediskutuje,je možné přednést další argumenty a tím se snažit vývojový tým přesvědčit o nesprávnosti jejich rozhodnutí, avšak v okamžiku, kdy vývojový tým prohlásí tato svá rozhodnutí za konečná, jsou hráči povinni je akceptovat. (pokud jejich rozhodnutí ani potom neakceptují a dožadují se jeho pozornosti k danému tématu, má vývojový tým právo tyto hráče potrestat v míře, kterou předem uvedou)
  4.5. - Vývojářský tým hry si vyprošuje jakékoliv vulgární útoky na sví osoby, systém hry si pro tyto a další případy ukládá IP adresu hráče, díky které může Policie České republiky vypátrat kohokoliv připojeného i přes proxy servery apod., tímto se vývojový tým brání jakýmkoliv urážkám a pomluvám a kdykoliv mohou tuto IP adresu předat Policii ČR v případě, že chování hráče poruší kterýkoliv zákon ČR a tím se vystavuje trestnímu stíhání.


  Pravidla se ještě dodělávají...
  plukovník Gerard Emmerson Taylor
  Velitel vojenského personálu na Atlantis a Velitel letiště
  Zvláštní síly Letectva USA a Pilot Letectva USA
  Hlavní administrátor hry
  Obrázek Obrázek Obrázek
  Obrázek Obrázek Obrázek
  Uživatelský avatar
  Gerard E. Taylor
  USAF - O-6
  USAF - O-6
   
  Příspěvky: 9
  Registrován: úte 25. říj 2022 11:20:19


Zpět na Pravidla hry
Informace
 • Kdo je online
 • Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník
cron